Agenda

Activiteiten v.v. S.P.W.

12-12-2018 – Algemene ledenvergadering, aanvang 19:30.

14-12-2018 – Snerttoernooi v.v. S.P.W.

16-12-2018 – v.v. S.P.W. 1 – Hoogesmilde SV 1 (laatste competitiewedstrijd voor winterstop).

Pupil van de week

  • Naam: Mark Tingen
  • Leeftijd: 7 jaar
  • School en groep: Oranje Nassau school groep 4B
  • In welk team speel je: o9-1
  • Op welke positie speel je: Verdediging of middenveld
  • Wat is je favoriete club: Barcelona
  • Wie is je favoriete speler bij een topclub: Lionel Messi
  • Wie is je favoriete speler bij het eerste: Geen voorkeur
  • Hobby’s naast voetbal: Kleuren, knutselen en met de tablet spelen
  • Wat wil je later worden: Een grote voetballer!
  • Wat eet je het liefst: Pizza
  • Favoriete muziek: Kinderen voor kinderen

 

Hoofdsponsoren

hoofdsponsor acslhoofdsponsor slagerij-hemmenhoofdsponsor vedaflexhoofdsponsor boiten

Fotoalbum

Programma

Datum Thuis Uit Locatie
di 11 dec 19:00 SPW MO17-1 - FC Zuidlaren MO17-1 Sportpark Noord
do 13 dec 18:30 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 - SPW JO15-2 Sportpark Oostenburg (DIO)
za 15 dec 09:15 SPW JO9-2 - SPW JO9-1 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
za 15 dec 09:45 SPW JO9-1 - Bareveld JO9-2 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
za 15 dec 10:00 De Treffer '16 JO9-1 - SPW JO9-2 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
za 15 dec 10:30 SPW JO15-1 - VV Sleen JO15-1 Sportpark Noord
za 15 dec 10:45 WVV MO17-1 - SPW MO17-1 Sportpark WVV
za 15 dec 11:20 SJS JO11-1 - SPW JO11-1 Veenhorst, De (MUSSELKANAAL)
za 15 dec 11:35 SPW JO10-1 - SJS JO10-1 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
za 15 dec 12:30 SPW JO15-2 - FC Assen JO15-5 Sportpark Noord
za 15 dec 12:35 Wildervank JO10-2 - SPW JO10-1 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
za 15 dec 12:40 SPW JO11-1 - SPW JO11-2 Veenhorst, De (MUSSELKANAAL)
za 15 dec 13:20 SPW JO11-2 - Wildervank JO11-1 Veenhorst, De (MUSSELKANAAL)
zo 16 dec 10:00 SPW 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Noord
zo 16 dec 10:00 SPW 3 - Valthermond 4 Sportpark Noord
zo 16 dec 14:00 SPW 1 - S.V. Hoogersmilde 1 Sportpark Noord

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
zo 09 dec SPW 3 - Gasselternijveen 3 6 - 3
zo 09 dec Gieterveen 1 - SPW 1 3 - 3
za 08 dec S.V. Hoogersmilde JO15-1G - SPW JO15-2 -
za 08 dec SPW JO15-1 - Wildervank JO15-2 2 - 0
za 08 dec Nieuw Buinen MO17-1 - SPW MO17-1 8 - 4
za 08 dec SPW JO19-1 - Bargeres JO19-1 2 - 5