Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Voorstellen leden jeugdbestuur en TC 25 augustus 2018

Inmiddels is bekend dat Jeroen Overdiep de functie voor jeugdvoorzitter op zich neemt. Harry Wijsbeek en Arnold Boog zijn jeugdbestuursleden. Renze Poortinga is voorzitter Technische Commissie (TC) geworden. Graag hebben we nog vrijwilligers die mee denken in het jeugdbestuur en leden voor de TC nodig. Wie heeft ideeën voor het jeugdbestuur of zou graag mee werken aan veranderingen binnen de jeugd mail dan naar de jeugdvoorzitter. Wie heeft veel inzicht in de technische kant van voetbal en je wil mee werken om de jeugd op een hoger niveau te krijgen, meld je dan aan bij de voorzitter van de TC.