Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Volg je gratis jouw eigen team op de amateurvoetbal App voor iPhone en Android! 18 juli 2016

Wil je ook graag van het seizoen 2016-2017 de uitslagen, programma en stand van jouw eigen team volgen op je mobiel? Download nu gratis de Voetbal.nl App. De mobiele site van Voetbal.nlNaast de iPhone en Android App, kan je de standen, uitslagen en programma’s van jouw team(s) ook raadplegen via de mobiele site van Voetbal.nl (m.voetbal.nl). Deze mobiele site is gratis en bevat nagenoeg dezelfde functionaliteiten zoals hierboven beschreven voor de Voetbal.nl App.

Om de mobiele site van Voetbal.nl (m.voetbal.nl) te kunnen gebruiken dien je eenmalig in te loggen met hetzelfde gebruikersnaam en wachtwoord als je gebruikt op www.voetbal.nl. Indien je nog geen gebruikersnaam en wachtwoord hebt, dien je je eerst op www.voetbal.nl gratis te registreren.

Kies in de app store om de Voetbal.nl app te downloaden op jouw smartphone!

app store android app