Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

SPW organiseert het Samen Sterk Toernooi 15 februari 2016

Op 18 juni 2016 houden wij de 2e editie van het “Samen Sterk Toernooi 2016” voor de F en E pupillen. De positieve reacties op onze 1e editie waren geweldig. Het belooft ook dit keer weer een superleuk, sportief toernooi te worden.
Tijdens dit toernooi staan uiteraard de voetbalwedstrijden voorop.

Voor dit toernooi zijn wij op zoek naar:
– 4 F-teams, uitkomende in de 3e klasse
– 4 F-teams, uitkomende in de 4e klasse
– 4 E-teams, uitkomende in de 2e klasse
– 4 E-teams, uitkomende in de 4e klasse

Heeft u interesse in ons toernooi kijk hier voor meer informatie. Opgave kan via info@inboek.nl.  Voor meer informatie kan er contact worden opgenomen met Harrie Nieuweg, jeugdleider SPW. Telefoon Tel: 06-50 222 470.