Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Programma 29 december 2014

Zoek op elftal:

Programma

Maandag 16 September 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Pekelder Boys VR1 - SPW VR1 Sportpark Rutger Oldeboom 19:30

Woensdag 18 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW VR1 - SJS VR1 Sportpark Noord 20:00

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Vrijdag 20 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW VR2 - Pekelder Boys VR3 Sportpark De Slenk 19:30
SPW VR2 - SJS VR2 Sportpark De Slenk 20:00
SPW 45+1 - Nieuw Buinen 45+1 Sportpark Julianastraat 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJS 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat 19:30
Bareveld 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat 20:00
SV Mussel VR1 - SPW VR2 Sportpark De Slenk 20:30

Zaterdag 21 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO10-1G - Westerwolde JO10-2G Sportpark Noord 09:00
SPW JO19-1 - SVBC JO19-1G Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Pekelder Boys JO11-1 - SPW JO11-1 Sportpark Rutger Oldeboom 09:00
Veendam 1894 JO15-2 - SPW JO15-1 Sportpark Langeleegte 09:00

Zondag 22 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 2 - SVBO 2 Sportpark Noord 10:00
SPW 1 - Bareveld 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Buinen 2 - SPW 3 Sportpark De Woerd 10:00

Vrijdag 27 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 45+1 - Nieuw Buinen 45+1 Sportpark Bareveld 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Bareveld 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Bareveld 19:30
SJS 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Bareveld 20:00

Zaterdag 28 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO11-1 - SJO Kroonpolder JO11-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO12-1G - VVS JO12-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - WVV JO15-3 Sportpark Noord 11:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SV Mussel JO10-1 - SPW JO10-1G Sportpark De Slenk 10:30
CEC JO19-1 - SPW JO19-1 Sportpark De Runde 14:00
SJO NWVV/Titan VR1 - SPW VR1 Sportpark NWVV 14:30

Zondag 29 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Musselkanaal 4 Sportpark Noord 10:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SC Erica 5 - SPW 2 Sportpark De Veenschappen 10:00
Wedde 1 - SPW 1 Sportpark Jonne Hindriks 14:00

Vrijdag 04 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW VR2 - Pekelder Boys VR3 Sportpark Rutger Oldeboom 20:00
SPW 45+1 - Bareveld 45+1 Sportpark Buunerdrome 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Nieuw Buinen 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Buunerdrome 19:30
SV Mussel VR1 - SPW VR2 Sportpark Rutger Oldeboom 19:30
SJS 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Buunerdrome 20:00
SJS VR2 - SPW VR2 Sportpark Rutger Oldeboom 20:30

Zaterdag 05 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO12-1G - Nieuw Buinen JO12-1 Sportpark Noord 09:00
SPW VR1 - Weiteveense Boys VR1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJO ZVC'14 JO11-1 - SPW JO11-1 Sportpark De Hoogkaamp 09:00
Stadskanaal JO15-2 - SPW JO15-1 Sportpark Pagedal 10:30
SJO NWVV/Titan JO19-1 - SPW JO19-1 Sportpark NWVV 13:30

Zondag 06 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Valther Boys 3 Sportpark Noord 10:00
SPW 1 - VVK 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SVBC 3 - SPW 2 Sportpark 't Compas 10:00

Zaterdag 12 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO11-1 - MOVV JO11-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO10-1G - Roswinkel Sp. JO10-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - BATO JO15-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO19-1 - SJO ZVC '14 JO19-1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Poolster JO12-1 - SPW JO12-1G Sportpark Oldencate 10:30
vv Sweel VR1 - SPW VR1 Sportpark 't Alterbarg 14:30

Zondag 13 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 2 - Schoonebeek 3 Sportpark Noord 10:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SVBC 4 - SPW 3 Sportpark 't Compas 10:00
Pekelder Boys 1 - SPW 1 Sportpark Rutger Oldeboom 14:00

Vrijdag 18 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 45+1 - Bareveld 45+1 Sportpark Noord 19:30
SPW 45+1 - SJS 45+1 Sportpark Noord 20:30
SPW VR2 - Pekelder Boys VR3 Sportpark Julianastraat 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJS VR2 - SPW VR2 Sportpark Julianastraat 19:30
Nieuw Buinen 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Noord 20:00
SV Mussel VR1 - SPW VR2 Sportpark Julianastraat 20:00

Zondag 20 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 1 - Engelbert 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 26 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO10-1G - Gieten JO10-2 Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - Veelerveen JO15-1G Sportpark Noord 11:00
SPW JO19-1 - WKE '16 JO19-1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SV Mussel JO11-1 - SPW JO11-1 Sportpark De Slenk 09:00
Stadskanaal JO12-3 - SPW JO12-1G Sportpark Pagedal 10:30

Zondag 27 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 2 - DSC'65 2 Sportpark Noord 10:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Gieten 6 - SPW 3 Sportpark de Goorns 10:00
Kwiek 1 - SPW 1 Sportpark De Kalkwijck 14:00

Zaterdag 02 November 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO11-1 - SJO Pekela 2000 JO11-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO12-1G - Muntendam JO12-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2 Sportpark Noord 11:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJO WNBC '09 JO10-1G - SPW JO10-1G Sportpark De Roskamp 10:00
ST Westerwolde/Veelerveen VR1 - SPW VR1 Sportpark De Barlage 14:00
vv Sweel JO19-1 - SPW JO19-1 Sportpark 't Alterbarg 14:30

Zondag 03 November 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Valthermond 4 Sportpark Noord 10:00
SPW 1 - Heiligerlee 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
FC Klazienaveen 3 - SPW 2 Sportpark de Planeet 11:00