Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Programma 29 december 2014

Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 23 Maart 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO9-1 - Westerwolde JO9-1 Sportpark Noord 09:00
SPW MO17-1 - ST Gieten-Eext MO17-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO15-1 - Musselkanaal JO15-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO19-1 - LEO (Loon) JO19-3 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJO ASVB/Wedde JO11-1 - SPW JO11-1 Sportpark Jonne Hindriks 09:00
SJO SWB JO10-1 - SPW JO10-1G Sportpark 't Amsterdamse Veld 09:30

Zondag 24 Maart 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 1 - Bareveld 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 30 Maart 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO9-1 - Sellingen JO9-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - Westerwolde JO15-1 Sportpark Noord 11:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SVBO JO10-2 - SPW JO10-1G Sportpark SVBO a/d Parkstraat 09:00
LEO (Loon) JO19-2 - SPW JO19-1 Sportpark Marsdiek 13:00

Zondag 31 Maart 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Valthermond 5 Sportpark Noord 10:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Wedde 2 - SPW 2 Sportpark Jonne Hindriks 10:00
Gasselternijveen 1 - SPW 1 Sportpark de Hunze 14:00

Zaterdag 06 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW MO17-1 - FC Assen MO17-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO15-1 - Sellingen JO15-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO19-1 - LEO (Loon) JO19-2 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Hoogezand JO11-2 - SPW JO11-1 Sportpark De Kalkwijck 09:45
Sellingen JO9-1G - SPW JO9-1 Sportpark v.v. Sellingen 10:00
DZOH JO10-5 - SPW JO10-1G Sportpark Zwanenveld 12:15

Zondag 07 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Gieten 5 Sportpark Noord 10:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Hoogezand 4 - SPW 2 Sportpark De Kalkwijck 09:00
S.V. Hoogersmilde 1 - SPW 1 Sportpark De Bosrand 14:00

Vrijdag 12 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 45+1 - PJC 45+1 Sportpark Noord 19:30
SPW VR1 - SV Mussel VR1 Sportpark De Slenk 20:00
SPW 45+1 - Westerwolde 45+1 Sportpark Noord 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJO ZVC '14 VR3 - SPW VR1 Sportpark De Slenk 19:30
Bellingwolde 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Noord 20:00
FC Ter Apel '96 VR2 - SPW VR1 Sportpark De Slenk 20:30

Zaterdag 13 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO9-1 - Onstwedder Boys JO9-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO10-1G - SVBO JO10-2 Sportpark Noord 09:00
SPW JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO19-1 - ST Tynaarlo/VAKO JO19-2 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SVZ MO17-1 - SPW MO17-1 Sportpark Zeyen 11:20
Westerwolde JO15-1 - SPW JO15-1 Sportpark De Barlage 12:30

Zondag 14 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 1 - Gieterveen 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Gasselternijveen 3 - SPW 3 Sportpark de Hunze 10:00

Zaterdag 20 April 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
LEO (Loon) JO19-3 - SPW JO19-1 Sportpark Marsdiek 14:45

Maandag 22 April 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Smilde'94 1 - SPW 1 Sportpark 't Kylot 14:00

Vrijdag 26 April 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 45+1 - Bellingwolde 45+1 Sportpark De Barlage 19:30
SPW 45+1 - PJC 45+1 Sportpark De Barlage 20:00
SPW VR1 - SJO ZVC '14 VR3 Sportpark De Hoogkaamp 20:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SV Mussel VR1 - SPW VR1 Sportpark De Hoogkaamp 19:30
Westerwolde 45+1 - SPW 45+1 Sportpark De Barlage 20:30
FC Ter Apel '96 VR2 - SPW VR1 Sportpark De Hoogkaamp 20:30

Zondag 28 April 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Buinerveen 2 - SPW 3 Sportpark vv Buinerveen 10:00
Bellingwolde 2 - SPW 2 Sportpark Bellingwolde 10:00
Bareveld 1 - SPW 1 Sportpark Bareveld 14:00

Zaterdag 04 Mei 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW JO9-1 - Noordster JO9-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO11-1 - Noordster JO11-1 Sportpark Noord 09:00
SPW JO10-1G - VCG JO10-1G Sportpark Noord 09:00
SPW JO15-1 - Onstwedder Boys JO15-1 Sportpark Noord 11:00
SPW JO19-1 - HHCombi JO19-1G Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SVO BDE MO17-1 - SPW MO17-1 Sportpark De Veenschappen 11:15

Zondag 05 Mei 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW 3 - Sellingen 3 Sportpark Noord 10:00
SPW 1 - Heiligerlee 1 Sportpark Noord 14:00

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
FVV 2 - SPW 2 Sportpark Julianastraat 10:00

Vrijdag 10 Mei 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SPW VR1 - FC Ter Apel '96 VR2 Sportpark Noord 19:30
SPW 45+1 - Bellingwolde 45+1 Sportpark Bellingwolde 20:00
SPW VR1 - SJO ZVC '14 VR3 Sportpark Noord 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Westerwolde 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Bellingwolde 19:30
SV Mussel VR1 - SPW VR1 Sportpark Noord 20:00
PJC 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Bellingwolde 20:30