Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Poiesz club actie 20 februari 2019

Dit jaar is vv SPW wederom uitgeloot om mee te doen aan de Jeugd Spaar Actie van de Poeisz Supermarkten. De actie loopt t/m 6 april 2019.

De munten krijgt u bij iedere € 10,00 aan boodschappen. Wekelijks staan in de voordeelfolder van de Poeisz speciale Jeugd Sponsor Aanbiedingen. Bij deze aanbiedingen worden dus extra Jeugd Sponsor Munten uitgegeven.

Zaterdag 2 maart 2019 staat vv SPW in de Poeisz Supermarkt in Stadskanaal (Velingspad) om heerlijke roombroodjes te verkopen en zo meer munten voor de vereniging te sparen. Dezen kunt u dan ook bestellen via activiteiten@vvspw.nl of bestellijst in de kantine. De roombroodjes kunnen dan na 10 uur worden afgehaald in de kantine. Meer informatie volgt.

Tevens zijn wij nog op zoek naar jeugdleden en/of ouders die deze dag in de winkel willen staan tussen 10:00 uur en 15:00 uur. Dit gaat dan in een rouleersysteem.

Activiteitencommissie vv SPW