Agenda

Activiteiten v.v. S.P.W.

  • 18-08-2019 – eerste training v.v. S.P.W 1
  • 24-08-2019 – Groot onderhoud sportpark Noord
  • 20-09-2019 – Gezellige bingo, aanvang 19:30
  • 11-10-2019 – v.v. S.P.W. single Darttoernooi, aanvang 19:00
  • 18-10-2019 – Gezellige bingo, aanvang 19:30
  • 15-11-2019 – Gezellige bingo, aanvang 19:30
  • 13-12-2019 – Snerttoernooi, aanvang 18:30
  • 20-12-2019 – Gezellige bingo, aanvang 19:30

 

Pupil van de week

  • Naam: 
  • Leeftijd: 
  • School en groep: 
  • In welk team speel je: 
  • Op welke positie speel je: 
  • Wat is je favoriete club: 
  • Wie is je favoriete speler bij een topclub: 
  • Wie is je favoriete speler bij het eerste: 
  • Hobby’s naast voetbal: 
  • Wat wil je later worden: 
  • Wat eet je het liefst: 
  • Favoriete muziek: 

 

Hoofdsponsoren

hoofdsponsor acslhoofdsponsor slagerij-hemmenhoofdsponsor vedaflexhoofdsponsor boiten

Programma

Datum Thuis Uit Locatie
ma 16 sep 19:30 Pekelder Boys VR1 - SPW VR1 Sportpark Rutger Oldeboom
wo 18 sep 20:00 SPW VR1 - SJS VR1 Sportpark Noord
vr 20 sep 19:30 SPW VR2 - Pekelder Boys VR3 Sportpark De Slenk
vr 20 sep 19:30 SJS 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 20 sep 20:00 SPW VR2 - SJS VR2 Sportpark De Slenk
vr 20 sep 20:00 Bareveld 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 20 sep 20:30 SPW 45+1 - Nieuw Buinen 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 20 sep 20:30 SV Mussel VR1 - SPW VR2 Sportpark De Slenk
za 21 sep 09:00 SPW JO10-1G - Westerwolde JO10-2G Sportpark Noord
za 21 sep 09:00 Pekelder Boys JO11-1 - SPW JO11-1 Sportpark Rutger Oldeboom
za 21 sep 09:00 Veendam 1894 JO15-2 - SPW JO15-1 Sportpark Langeleegte
za 21 sep 14:00 SPW JO19-1 - SVBC JO19-1G Sportpark Noord

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
zo 15 sep SPW 2 - Bareveld 2 4 - 0
zo 15 sep Alteveer 2 - SPW 3 2 - 2
zo 15 sep SPW 1 - Zwartemeerse Boys 1 2 - 4
za 14 sep SPW JO11-1 - Pekelder Boys JO11-1 4 - 1
za 14 sep Onstwedder Boys JO15-1 - SPW JO15-1 3 - 3
za 14 sep SPW JO19-1 - SJO ZVC '14 JO19-1 2 - 0
wo 11 sep SPW JO19-1 - SJS JO19-1 1 - 5
zo 08 sep SPW 2 - Stadskanaal 4 2 - 2
zo 08 sep Musselkanaal 5 - SPW 3 2 - 5
zo 08 sep SPW 1 - Weiteveense Boys 1 2 - 1