Agenda

Activiteiten v.v. S.P.W.

16-11-2018 – Bingo (maandelijks op de 3e vrijdag van de maand).

28-11-2018 – Sinterklaasfeest bij v.v. S.P.W.

14-12-2018 – Snerttoernooi v.v. S.P.W.

 

Pupil van de week

  • Naam: Merel Kruize
  • Leeftijd: 10 jaar
  • School en groep: Oranje Nassau school groep 7
  • In welk team speel je: o10-1
  • Op welke positie speel je: Verdediging
  • Wat is je favoriete club: Barcelona
  • Wie is je favoriete speler bij een topclub: Lionel Messi
  • Wie is je favoriete speler bij het eerste: Renze
  • Hobby’s naast voetbal: Tekenen
  • Wat wil je later worden: Verpleegkundige op de kinderafdeling
  • Wat eet je het liefst: Bloemkool
  • Favoriete muziek: Nick en Simon

 

Hoofdsponsoren

hoofdsponsor acslhoofdsponsor slagerij-hemmenhoofdsponsor vedaflexhoofdsponsor boiten

Fotoalbum

no images were found

Programma

Datum Thuis Uit Locatie
vr 16 nov 19:30 SPW VR1 - SJS VR3 Sportpark de Goorns
vr 16 nov 19:30 PJC 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 16 nov 19:50 SPW 45+1 - Bellingwolde 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 16 nov 19:50 Gieten VR1 - SPW VR1 Sportpark de Goorns
vr 16 nov 20:10 SPW 45+1 - SJS 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 16 nov 20:30 SPW VR1 - Musselkanaal VR2 Sportpark de Goorns
vr 16 nov 20:30 Westerwolde 45+1 - SPW 45+1 Sportpark Julianastraat
vr 16 nov 20:50 SJO ZVC '14 VR4 - SPW VR1 Sportpark de Goorns
za 17 nov 09:15 DWZ JO9-1G - SPW JO9-1 Sportpark Ommelanderwijk,"Thuis Honk
za 17 nov 09:30 Musselkanaal JO15-1 - SPW JO15-1 Sportpark Musselkanaal
za 17 nov 10:00 SPW MO17-1 - FC Zuidlaren MO17-1 Sportpark Noord
za 17 nov 10:00 Sellingen JO11-1G - SPW JO11-1 Sportpark v.v. Sellingen
za 17 nov 11:00 SPW JO10-1G - Niekerk JO10-1 Sportpark Noord
za 17 nov 12:30 SPW JO15-2 - SJO ZVC'14 JO15-2G Sportpark Noord
za 17 nov 14:00 SPW JO19-1 - Fit Boys JO19-1 Sportpark Noord
zo 18 nov 10:00 SPW 3 - Buinerveen 2 Sportpark Noord
zo 18 nov 11:30 Kwiek 3 - SPW 2 Sportpark De Kalkwijck
zo 18 nov 14:00 Heiligerlee 1 - SPW 1 Sportpark De Hoogte

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
di 13 nov VVS MO17-1 - SPW MO17-1 2 - 9
zo 11 nov SPW 2 - Bellingwolde 2 2 - 7
za 10 nov SJO NWVV/Titan JO19-1 - SPW JO19-1 3 - 2
za 10 nov SPW JO11-1 - SJO ZVC'14 JO11-1G 2 - 2
za 10 nov SPW JO15-1 - SJO Oldambt JO15-1 1 - 2
za 10 nov Roden JO15-5 - SPW JO15-2 1 - 5