Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Hoofdsponsor uitgelicht: uitzendbureau Vedaflex 4 augustus 2018

Afbeeldingsresultaat voor vedaflex veendam

Vedaflex is een full-service dienstverlener op het gebied van personeel. Onze dienstverlening bestaat uit payrolling, uitzenden, werving en selectie en een ruim aanbod van verschillende opleidingsmogelijkheden.

 

Onze missie is om gemotiveerde mensen te bemiddelen bij de juiste werkgever. Ons doel is om een passende match te maken voor de lange termijn. Dit doel bereiken wij door de juiste vragen te stellen, altijd! Nieuwsgierig naar onze aanpak? Bel ons gerust, wij maken graag tijd voor u!

 

Wij van de v.v. S.P.W. zijn zeer tevreden dat uitzendbureau Vedaflex zich voor meerdere jaren aan ons heeft verbonden!