Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

Hoofdsponsor uitgelicht: Slagerij J. Hemmen 3 augustus 2018

Afbeeldingsresultaat voor slagerij hemmen onstwedde

Bij ons staat kwaliteit, hygiëne en service voorop. In onze ambachtelijke slagerij met traditionele worstmakerij vervaardigen wij diverse vleeswaren, worstsoorten en specialiteiten. Verzorging van uw barbecue, gourmet, hapjesschotel of volledig verzorgd
buffet, is bij ons in ervaren vertrouwde handen. Ook voor een cadeautje, relatiegeschenk of geschenkbon, bent u bij ons aan het juiste adres. Kom eens kijken in onze winkel en overtuig u zelf. Onze medewerkers zullen u graag adviseren. Veel plezier bij het rondsnuffelen op onze website.

 

Wij van de v.v. S.P.W. zijn tevreden dat slagerij J.Hemmen zich voor meerdere jaren heeft verbonden aan de vereniging. Net als slagerij J.Hemmen streeft v.v. S.P.W. ook naar het beste en hebben elkaar daarin goed gevonden!