Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

SPW 3 28 januari 2015

Trainingsavond: Woensdag.

leider: D. Keizer, S. Drent.

 

Competitie indeling.

Buinerveen 2, SPW 3, Gasselternijveen 3, EEC 2, GKC 2, Sellingen 3, Stadskanaal 4, EHS’85 3, Gieten 5, Valthermond 4 en Valthermond 5.

 

beker

02-09-2018 Stadskanaal 3 – vv SPW 3. aanvang: 10:00.

09-09-2018 vv SPW 3 – Alteveer 2. aanvang: 10:00.

16-09-2018 Musselkanaal 4 – vv SPW 3. aanvang: 10:15.

 

 

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Buinerveen 2 0 0 0 0 0 0 0
2 EEC 2 0 0 0 0 0 0 0
3 EHS'85 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Gasselternijveen 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Gieten 5 0 0 0 0 0 0 0
6 GKC 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Sellingen 3 0 0 0 0 0 0 0
8 SPW 3 0 0 0 0 0 0 0
9 Stadskanaal 4 0 0 0 0 0 0 0
10 Valthermond 5 0 0 0 0 0 0 0
11 Valthermond 4 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2018-09-23 EEC 2 - Sellingen 3 aanv. 10:00 uur
2018-09-23 GKC 2 - Stadskanaal 4 aanv. 10:00 uur
2018-09-23 EHS'85 3 - SPW 3 aanv. 10:00 uur
2018-09-23 Buinerveen 2 - Gasselternijveen 3 aanv. 10:00 uur
2018-09-23 Valthermond 4 - Gieten 5 aanv. 10:00 uur
2018-09-30 Sellingen 3 - Valthermond 4 aanv. 09:45 uur
2018-09-30 Gasselternijveen 3 - Valthermond 5 aanv. 10:00 uur
2018-09-30 SPW 3 - GKC 2 aanv. 10:00 uur
2018-09-30 Gieten 5 - Buinerveen 2 aanv. 10:00 uur
2018-09-30 Stadskanaal 4 - EEC 2 aanv. 10:00 uur
2018-10-07 Sellingen 3 - Gieten 5 aanv. 09:45 uur
2018-10-07 Buinerveen 2 - GKC 2 aanv. 10:00 uur
2018-10-07 Valthermond 5 - EHS'85 3 aanv. 10:00 uur
2018-10-07 EEC 2 - SPW 3 aanv. 10:00 uur
2018-10-07 Gasselternijveen 3 - Stadskanaal 4 aanv. 10:00 uur
2018-10-14 GKC 2 - Valthermond 5 aanv. 10:00 uur
2018-10-14 Gieten 5 - Gasselternijveen 3 aanv. 10:00 uur
2018-10-14 EHS'85 3 - EEC 2 aanv. 10:00 uur
2018-10-14 SPW 3 - Valthermond 4 aanv. 10:00 uur
2018-10-14 Stadskanaal 4 - Sellingen 3 aanv. 10:00 uur