Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

SPW 1 29 december 2014

 SPW 1

Trainer: R. Udema.   Leider: J. de Jonge

 

trainingstijden SPW 1:
dinsdag en donderdagavond 20.00 uur – 21.30 uur

 

 

 

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 HOC 1 7 6 0 1 18 24 6
2 Wedde 1 7 6 0 1 18 15 6
3 Westerwolde 1 7 5 1 1 16 16 10
4 Sellingen 1 7 4 1 2 13 21 8
5 MOVV 1 7 4 1 2 13 18 10
6 Gasselternijveen 1 7 3 1 3 10 13 10
7 S.V. Hoogersmilde 1 7 3 1 3 10 13 14
8 Smilde'94 1 7 3 0 4 9 14 18
9 Bareveld 1 7 3 0 4 9 8 14
10 Heiligerlee 1 7 2 1 4 7 14 15
11 PJC 1 7 1 3 3 6 9 17
12 SPW 1 7 1 2 4 5 12 21
13 FC Amboina 1 7 1 1 5 4 7 17
14 Gieterveen 1 7 0 2 5 2 8 26

Uitslagen

2018-11-04 SPW 1 - Gasselternijveen 1 1 - 6
2018-11-04 Smilde'94 1 - Wedde 1 0 - 3
2018-11-04 S.V. Hoogersmilde 1 - FC Amboina 1 2 - 1
2018-11-04 PJC 1 - MOVV 1 1 - 2
2018-11-04 Sellingen 1 - Westerwolde 1 0 - 2
2018-11-04 Bareveld 1 - Heiligerlee 1 4 - 2
2018-11-04 Gieterveen 1 - HOC 1 1 - 3

Programma

2018-11-18 Wedde 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 MOVV 1 - Sellingen 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 Gasselternijveen 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 Heiligerlee 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 HOC 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 FC Amboina 1 - Smilde'94 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-18 Westerwolde 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 PJC 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 MOVV 1 - HOC 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 Smilde'94 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 Sellingen 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 S.V. Hoogersmilde 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 FC Amboina 1 - Wedde 1 aanv. 14:00 uur
2018-11-25 Westerwolde 1 - Gasselternijveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 Gasselternijveen 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 Wedde 1 - Westerwolde 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 Gieterveen 1 - Sellingen 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 HOC 1 - FC Amboina 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 Bareveld 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 SPW 1 - Smilde'94 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-02 Heiligerlee 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 PJC 1 - Gasselternijveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 Gieterveen 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 Smilde'94 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 Sellingen 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 MOVV 1 - Wedde 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 S.V. Hoogersmilde 1 - HOC 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-09 Westerwolde 1 - FC Amboina 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 SPW 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 Heiligerlee 1 - Westerwolde 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 FC Amboina 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 Gasselternijveen 1 - Smilde'94 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 HOC 1 - Sellingen 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 Wedde 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2018-12-16 Bareveld 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur