Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

SPW 1 29 december 2014

 SPW 1

Trainer: R. Udema.   Leider: J. de Jonge

 

trainingstijden SPW 1:
dinsdag en donderdagavond 20.00 uur – 21.30 uur

Indeling S.P.W. 1 seizoen 2018- 2019

4e klasse
Indeling:
Amboina FC, Bareveld, Gasselternijveen, Gieterveen, Heiligerlee, HOC, Hoogersmilde SV, MOVV, PJC, Sellingen, Smilde’94, SPW, Wedde en Westerwolde.

 

Beker

02-09-2018  Titan – vv SPW.  aanvang 14:00.

09-09-2018 vv SPW – EEC. aanvang 14:00.

16-09-2018 Weerdinge – vv SPW. aanvang 14:00.

 

 

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 FC Amboina 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bareveld 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Gasselternijveen 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Gieterveen 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Heiligerlee 1 0 0 0 0 0 0 0
6 HOC 1 0 0 0 0 0 0 0
7 S.V. Hoogersmilde 1 0 0 0 0 0 0 0
8 MOVV 1 0 0 0 0 0 0 0
9 PJC 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Sellingen 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Smilde'94 1 0 0 0 0 0 0 0
12 SPW 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Wedde 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Westerwolde 1 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2018-09-23 SPW 1 - FC Amboina 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 Sellingen 1 - Gasselternijveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 PJC 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 HOC 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 Bareveld 1 - Wedde 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 Gieterveen 1 - Westerwolde 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-23 Smilde'94 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 Gasselternijveen 1 - HOC 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 FC Amboina 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 Wedde 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 MOVV 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 Westerwolde 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 Heiligerlee 1 - Smilde'94 1 aanv. 14:00 uur
2018-09-30 S.V. Hoogersmilde 1 - Sellingen 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 HOC 1 - Westerwolde 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 Gieterveen 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 SPW 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 Smilde'94 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 Heiligerlee 1 - Wedde 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 Gasselternijveen 1 - FC Amboina 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-07 Bareveld 1 - Sellingen 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 FC Amboina 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 Westerwolde 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 PJC 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 Wedde 1 - HOC 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 S.V. Hoogersmilde 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 MOVV 1 - Gasselternijveen 1 aanv. 14:00 uur
2018-10-14 Sellingen 1 - Smilde'94 1 aanv. 14:00 uur