Direct naar de inhoud.
SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header SPW header
Welkom op de site van vv SPW. Hier kun je alle informatie over onze vereniging vinden.

SPW 1 29 december 2014

 SPW 1

Trainer: Jeroen Wiegman.

Assistent-trainer/Leider: Frans Smit.

Verzorger: Henk Heidekamp.

Assistent Grensrechter: Jan Kiewiet.

 

trainingstijden SPW 1:
dinsdag en donderdagavond 20.00 uur – 21.30 uur

 

 

 

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Amicitia VMC 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bareveld 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Eenrum 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Engelbert 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Farmsum 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Gieterveen 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Heiligerlee 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Kwiek 1 0 0 0 0 0 0 0
9 MOVV 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Pekelder Boys 1 0 0 0 0 0 0 0
11 PJC 1 0 0 0 0 0 0 0
12 SPW 1 0 0 0 0 0 0 0
13 VVK 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Wedde 1 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2019-09-22 Kwiek 1 - VVK 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 Eenrum 1 - Engelbert 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 PJC 1 - Farmsum 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 Heiligerlee 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 Pekelder Boys 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 SPW 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-22 Amicitia VMC 1 - Wedde 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-29 Bareveld 1 - Amicitia VMC 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 Farmsum 1 - Kwiek 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 VVK 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 Gieterveen 1 - Eenrum 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 MOVV 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 Wedde 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2019-09-29 Engelbert 1 - Pekelder Boys 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-06 Bareveld 1 - Eenrum 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 Kwiek 1 - Pekelder Boys 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 PJC 1 - Gieterveen 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 MOVV 1 - Farmsum 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 SPW 1 - VVK 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 Wedde 1 - Heiligerlee 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-06 Amicitia VMC 1 - Engelbert 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-13 Kwiek 1 - Amicitia VMC 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 Eenrum 1 - MOVV 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 Gieterveen 1 - Wedde 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 VVK 1 - Bareveld 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 Heiligerlee 1 - PJC 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 Pekelder Boys 1 - SPW 1 aanv. 14:00 uur
2019-10-13 Engelbert 1 - Farmsum 1 aanv. 14:30 uur